Proč kotvit v Portu

 Možná proto, že budete jednat s majiteli firem, kteří své podnikání vybudovali od píky a jsou chodící inspirací, a kteří vás nechají nahlédnout do svého příběhu i přemýšlení. Nebo také proto, že se pro tyto lidi stanete partnery, kteří jim mají co nabídnout, a kteří jsou pro ně tak jedineční, že o vás a vaší práci budou říkat jedno z následujících:

 

 

Nechcete v životě stát na místě? Hledáte v práci skutečnou možnost růst? Chybí vám inspirativní klientela a kolektiv, který rozvíjí jedinečnost a přesto táhnou za jeden provaz? Chcete dělat pro firmu, která má páteř a dokázat, že obchodník je fantastické povolání? 

Obchodní konzultant v Portu je člověk, který má hlavu i srdce na správném místě.  Na základě navolaných schůzek se setkává s šéfy českých firem, kteří své podnikání vybudovali od píky. Po cestě tito majitelé prožili spoustu peripetií, zachovali si však otevřenost novým informacím, jak to udělat, aby firma fungovala ještě lépe a oni žili spokojený život. Obchodní zástupce Porta umí takovému člověku naslouchat a být mu při jednání rovnocenným partnerem.

Obchodník Porta je vyrovnaný, pokorný a zná svou hodnotu. Ví, že pokud naproti němu sedí člověk ochotný dále růst jako šéf firmy, dokáží spolu uzavřít spolupráci na první schůzce. Dokáže si vytyčit svou cestu obchodníka, na které vylepšuje své dovednosti až na úroveň mista. Je trpělivý. Ví, že může vyrůst až na obchodního ředitele nebo lektora našich programů. Stejně jako jeho klientela ctí vedení lidí, vede i obchodník sám sebe k profesnímu a životnímu naplnění.

Obchodního konzultanta hledáme pro kraje: Moravskoslezský, Olomoucký, Jihomoravský, Vysočina, Pardubický, Královehradecký, Liberecký, Ústecký, Karlovarský, Plzeňský, Jihočeský

Žijete z kontaktu s lidmi? Hledáte v práci skutečnou možnost růst? Chybí vám inspirativní klientela a kolektiv, který rozvíjí jedinečnost a přesto táhnou za jeden provaz? Chcete dělat pro firmu, která má páteř, a dokázat, že šikovné telefonistky a schopní telefonisté dokáží neskutečné věci? 

Telefonní konzultant je člověk, bez kterého by to v Portu nešlo. Vstřícná, komunikativní a dobře naladěná osoba s telefonem přirostlým k uchu je symbolem stability naší společné plavby. Jejím úkolem je zahájit dlouhodobou spolupráci s klientem tím, že obchodníkovi domluví termín schůzky. Na druhé straně sluchátka máte majitele zajímavé české firmy, který své podnikání vybudoval od píky a je otevřený dalšímu růstu. Tomu bude obchodník prezentovat naše programy pro šéfy firem. 

Telefonní konzultant tvoří společně s obchodním konzultantem silný tandem, který sdílí radost, úspěchy a dokáže se vzájemně podržet, když se něco nepodaří. Pracují v symbióze. Jméno vašeho obchodníka řeknete třeba 30x za den a také obchodník vás spolu s klientem vzpomínají na schůzce. Zatímco pracujete na společných výsledcích, společně také rostete. Telefonní konzultant se v Portu vydá na cestu, kde se vypracuje přes průvodce, jež pomáhá klientům zavádět jednotlivé poznatky do praxe, až na řídícího konzultanta.

Telefonního konzultanta hledáme pro Prahu.

Pár řádek a Váš životopis a pošlete přes kontaktní formulář.

Těšíme se na Vás!

    Pár řádek a Váš životopis a pošlete přes kontaktní formulář.

    Těšíme se na Vás!