Co Korona Portu dal/vzal?

Je 15.3.2020 a na naši zemi padá doba „zastavení se“. Každého z nás vir zastihl někde, nějak a každého z jiného důvodu. Jak zastihl firmy? Některé se rozběhly ještě rychleji, firma na výrobu bazénů nestačila přijímat zakázky. Jak jinak, když lidé zůstali uvízlí na zahradách😊Porto se zastavilo, zcela.

Ohromná část národa se přesunula do online světa. Proč ne my? Něco nás zastavilo. Něco hluboko v srdci. A to něco je touha mít fyzický autentický kontakt s lidmi. My jsme zjistili, že pokud bychom měli vzdělávat online, raději půjdeme pracovat tam, kde stále živí lidé jsou. A tak jsme čekali, odpočívali, povzbuzovali naše klienty a nakonec zjistili, že to byla naše cesta. Ne ta nejlepší pro všechny, ale ta naše.

Jsme ve věku, kdy nelze online svět odmítat, on tu je a má svá úžasná pozitiva. Náš online akt se odehrál v rámci mailového seriálu vůči klientům během 6 týdnů  a stmelil náš rybník, kde kotví už toliko lodí. A nakonec….dostali jsem potvrzení, že opravdu naši klienti potřebují za námi jezdit naživo.

Jediné, co nám chybělo bylo fyzické objetí od druhého. A tak nás to zavedlo k zamyšlení, jak moc a často objímáme sami sebe. A tohle zamyšlení nám tento malinký vir dal…